Liberec Informatic Forum

Roman Danel

VŠB - Technická univerzita v Ostravě

Liberec Informatic Forum

Petr Doucek

University of Economics, Prague

Liberec Informatic Forum

Gerhard Chroust

Johannes Kepler University Linz

Liberec Informatic Forum

Mirjana Kljaji Borštnar

University of Maribor

Liberec Informatic Forum

David Kubát

Technická univerzita v Liberci

Liberec Informatic Forum

Marián Lamr

Technická univerzita v Liberci

Liberec Informatic Forum

Jan Ministr

VŠB - Technická univerzita v Ostravě

Liberec Informatic Forum

Lea Nedomová

University of Economics, Prague

Liberec Informatic Forum

Dana Nejedlová

Technická univerzita v Liberci

Liberec Informatic Forum

Andreja Pucihar

University of Maribor