Liberecké informatické fórum 2016

ID  jméno  organizace  platba ČSSI  podpis
38 Klára Antlová  Technická univerzita v Liberci
19 Josef Basl  University of Economics, Prague  •
9 Roman Danel  VŠB - Technická univerzita v Ostravě  T  •
7 Petr Doucek  University of Economics, Prague  T  •
26 Iva Hovorková  Technická univerzita v Liberci
17 Zbyněk Hubínka  Technická univerzita v Liberci
11 Gerhard Chroust  Johannes Kepler University Linz
14 Mirjana Kljajić Borštnar University of Maribor  T
12 David Kubát  Technická univerzita v Liberci  T
35 Jitka Ládrová  Technická univerzita v Liberci
10 Marián Lamr  Technická univerzita v Liberci
24 Tomáš Langer  Technická univerzita v Liberci
20 Michal Mačát  OR CZ, spol. s r.o.  •
3 Jan Ministr  VŠB - Technická univerzita v Ostravě  T  •
33 Jan Mrázek  Technická univerzita v Liberci
8 Lea Nedomová  University of Economics, Prague  T
16 Dana Nejedlová  Technická univerzita v Liberci
34 Athanasios Podaras  Technická univerzita v Liberci
13 Andreja Pucihar  University of Maribor  T
22 Petr Rozmajzl  Technická univerzita v Liberci
39 Jan Sál  Technická univerzita v Liberci
32 Tereza Semerádová  Technická univerzita v Liberci
6 Jan Skrbek  Technická univerzita v Liberci  •
28 Miloslav Suchánek  Technická univerzita v Liberci
31 Gabriel Szenczi  Technická univerzita v Liberci
30 Helena Šimonová  Technická univerzita v Liberci
21 Tomáš Škeřík  Technická univerzita v Liberci
36 Petr Weinlich  Technická univerzita v Liberci
37 Vladimíra Zádová  Technická univerzita v Liberci
18 Hans-Dieter Zimmermann Hochschule für Angewandte Wissenschaften, St. Gallen
23 Tomáš Žižka  Technická univerzita v Liberci

Liberecké informatické fórum 2016

ID  jméno  organizace  platba ČSSI  podpis