Liberec Informatic Forum

Klára Antlová

Technická univerzita v Liberci Liberec Informatic Forum

Josef Basl

University of Economics, Prague

Liberec Informatic Forum

Roman Danel

VŠB - Technická univerzita v Ostravě Liberec Informatic Forum

Petr Doucek

University of Economics, Prague

Liberec Informatic Forum

Iva Hovorková

Technická univerzita v Liberci Liberec Informatic Forum

Zbyněk Hubínka

Technická univerzita v Liberci

Liberec Informatic Forum

Gerhard Chroust

Johannes Kepler University Linz Liberec Informatic Forum

Mirjana Kljajić Borštnar

University of Maribor

Liberec Informatic Forum

David Kubát

Technická univerzita v Liberci Liberec Informatic Forum

Jitka Ládrová

Technická univerzita v Liberci Liberec Informatic Forum

Marián Lamr

Technická univerzita v Liberci Liberec Informatic Forum

Tomáš Langer

Technická univerzita v Liberci

Liberec Informatic Forum

Václav Linhart

Technická univerzita v Liberci Liberec Informatic Forum

Michal Mačát

OR CZ, spol. s r.o.

Liberec Informatic Forum

Jan Ministr

VŠB - Technická univerzita v Ostravě Liberec Informatic Forum

Jan Mrázek

Technická univerzita v Liberci

Liberec Informatic Forum

Lea Nedomová

University of Economics, Prague Liberec Informatic Forum

Dana Nejedlová

Technická univerzita v Liberci

Liberec Informatic Forum

Athanasios Podaras

Technická univerzita v Liberci Liberec Informatic Forum

Andreja Pucihar

University of Maribor

Liberec Informatic Forum

Branislav Repko

Technická univerzita v Liberci Liberec Informatic Forum

Petr Rozmajzl

Technická univerzita v Liberci

Liberec Informatic Forum

Jan Sál

Technická univerzita v Liberci Liberec Informatic Forum

Tereza Semerádová

Technická univerzita v Liberci

Liberec Informatic Forum

Jan Skrbek

Technická univerzita v Liberci Liberec Informatic Forum

Miloslav Suchánek

Technická univerzita v Liberci

Liberec Informatic Forum

Gabriel Szenczi

Technická univerzita v Liberci Liberec Informatic Forum

Helena Šimonová

Technická univerzita v Liberci

Liberec Informatic Forum

Tomáš Škeřík

Technická univerzita v Liberci Liberec Informatic Forum

Eva Velechovská

Technická univerzita v Liberci

Petr Weinlich

Technická univerzita v Liberci Liberec Informatic Forum

Vladimíra Zádová

Technická univerzita v Liberci

Liberec Informatic Forum

Hans-Dieter Zimmermann

Hochschule für Angewandte Wissenschaften St. Gallen Liberec Informatic Forum

Tomáš Žižka

Technická univerzita v Liberci

Liberec Informatic Forum Liberec Informatic Forum

Liberec Informatic Forum Liberec Informatic Forum

Liberec Informatic Forum Liberec Informatic Forum Liberec Informatic Forum Liberec Informatic Forum Liberec Informatic Forum Liberec Informatic Forum Liberec Informatic Forum Liberec Informatic Forum Liberec Informatic Forum Liberec Informatic Forum Liberec Informatic Forum Liberec Informatic Forum